צביעת-דירות-מתי-זה-מומלץ

צביעת דירות – מתי זה מומלץ?

לפי הנתונים, ישראלי ממוצע, צובע בכל 4 שנים את דירתו, במיוחד בתקופה של לפני חג הפסח.

עדיף כי צביעת דירות, תתבצע ע"י מקצוענים ולא חובבים, היות וצביעה מקצועת ונקייה כאשר עבוד ת הצביעה נעשית באופן מדויק, תהיה שונה לחלוטין מצבעה חובבנית של מי שמתיימר להיות צבעי או באמצעות אנשים המעוניינים לחסוך בכסף ולצבוע בעצמם את דירתם.

רבים מעדיפים כי צביעת דירות, תתבצע ע"י מומחים, היות וגם מבחינת המקצועיות זה לא אותו דבר לצבוע לבד כאשר התוצאות לא תהיינה מושלמות.

תחשבו על ימי החופש שיש לקחת בזמן שאתם צובעים בעצמכם את דירתכם, מתעסקים בעבודה קשה שהיא עינוי מבחינתכם, עבודת הניקיון, כאשר הצבע זולג לא בדיוק במקומות הנכונים, מה שדורש עבודה כפולה ומכופלת.

אולי בשורה התחתונה, יותר זול לצבוע בעצמכם, אבל רבים אינם יודעים כי רק כמה מאות שקלים מפרדים בין עבודת צביעה מקצועית לעבודת צבעה חובבנית.

 

צביעת דירות קלה יותר לפני אכלוס

על מנת לחסוך מכם עבודה קשה וכן, הרהיטים עשויים להתלכלך.

לא נעים לגור בדירה כאשר צובעים אותה ולכן, מומלץ רק לפני אכלוס הדירה להשיר אותה ריקה, מה שיקל גם על הצבעי לצבוע באופן קל ומהיר יותר.

ישנם כאלה שמחזיקים בכמה דירות, כאשר הן מניבות להם הכנסה קבועה חודשית ולכן, הם זקוקים לשירות כמו צביעת דירות, לפני שהם משכירים את הנכסים לדיירים מחדשים, מה שיעשה רושם טוב יותר של דירה רעננה שנעים להיכנס אליה, כאשר הקירות צבועים בצבע חדש.

בעת צביעת הדירה, יש לבצע גם צביעת מטבח, צביעת תקרה, צביעת אמבטיה, צבעת חדר שינה ואם יש עבודות של שפכטל וצבע , יש לבצע אותן בהזדמנות זו.

כמה טיפים לפני צבעת דירות

במידה ואתם שכרתם דירה ובעל הנכס מציע בפניכם אפשרות לבחור לצבוע את הדירה לפני הכניסה או לפני תום חוזה השכירות, מומלץ כי תבחרו באפשרות הראשונה של לפני האכלוס.

במידה ועבודה כמו צביעת דירות, נעשית כאשר אתם בדירה, הקפידו כי כל הרהיטים והחפצים החשובים שלכם, יכוסו היטב ביריעות ניילון גדולות, מה שיגן על הרכוש שעליו עמלתם שנים.

בבנייני מגורים, יש לבצע גם צביעת חדר מדרגות, מה שישמר ויטפח את בניין המגורים..

צבע מקצועי, יבצע עבודות במגזר הפרט והעסקי כמו למשל צביעת משרדים שהוא תחום מבוקש בפני עצמו.

בעת צבעת הדירה שלכם, וודאו כי תתבצע גם צביעת תקרה, מה שיגרום לתקרה להיראות נקייה יותר ואחידה עם צביעת קירות הפנים של שאר החללים.

לא מומלץ לצבוע חלקים מחללי הדירה כולה, למשל לבצע רק צביעת חדרי ילדים, כ אם את כל חללי הדירה.